Kurumsal E-Posta Kurulum

Kurumsal Mail

E-Posta Kurulum

Ajans Ay olarak, kurumsal kimliğinizi yansıtan, güvenilir ve profesyonel e-posta hizmetleri sunuyoruz. Kurumsal E-Posta Kurulum Hizmeti ile işletmeniz için özel bir e-posta domaini oluşturuyor, çalışanlarınıza kişi başına özel e-posta hesapları sağlıyoruz.

Sektörde 5 yıllık tecrübe !
Profesyonel Kurumsal Mail Hizmeti
Kurumsal e-posta nedir?
Kurumsal e-posta, işletmenizin adını, logosunu ve web sitesi adresini içeren özel bir alan adı ile oluşturulan, şirket çalışanlarının kullanımına özel e-posta hesaplarıdır.
Neden kurumsal e-posta kullanmalıyız ?
Kurumsal e-posta, işletmenizin profesyonel bir görünüm sergilemesine ve müşterilerinizle daha güvenli ve sağlam bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. Ayrıca, kişiye özel hesaplar sayesinde, çalışanlar arasında verimli bir iletişim sağlanır.
Neden özel bir alan adı kullanmalıyız ?
Özel bir alan adı kullanmak, işletmenizin adını ve kimliğini yansıtır. Bu da, işletmenizin tanınabilirliğini arttırır ve müşterilerinizin sizi daha kolay bulmalarına yardımcı olur.
Neden kurumsal e-posta güvenlidir?
Kurumsal e-posta, özel bir alan adı kullanarak oluşturulduğu için, işletmenizin adını ve kimliğini yansıtır. Ayrıca, e-postalarınız şifrelenir ve güvenli sunucularda saklanır. Böylece, herhangi bir güvenlik açığına karşı daha korunaklı olursunuz.
Kurumsal e-posta nasıl kullanılır?
Kurumsal e-posta kullanımı, standart e-posta kullanımına benzerdir. E-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak, gelen ve giden e-postalarınızı kontrol edebilir, e-posta kutunuzu yönetebilirsiniz.

Projeniz mi var?

5 Yıllık tecrübe ve her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız
sizlerin ihtiyacına en uygun ve en profesyonel çözümleri sağlamak
için sabırsızlıkla bekliyor !

Let us help you get your project started.

Contact us
+44(0)20 3156
+1 866 512 0268

Start your project