Bayimiz Olun

Bayimizin Olun

Müşteri Bul Sisteme Üye Ol Para Kazanın

Bayilerimize web sitemizdeki paket fiyatları üzerinden web 
sitelerinden %20 indirim yapıyoruz. Bayimiz ise bunu istediği fiyattan  
satabilecek

1
Müşterilerinize Teknik Destek sağlamak açısından tüm web siteleri kendi sunucumuzda kurmaktayız.
2
Kurulum yapıldıktan sonra talep üzerine müşterinin sunucusuna web sitesini taşıma yükümlülüğümüz yoktur.
3
Panel bilgileri verildikten sonra Leyal Medya Bilgi Teknolojileri teknik destekle yükümlü değildir.

Leyal Medya ile yapılacak bayilik anlaşmasından sonra Bayiler ilk yaptıracakları web sitesi için paket fiyatı üzerinden ücretlendirmeyle 2. siparişlerde %10 ve 3. siparişlerde ve sonraki siparişlerde %20 oranında bir indirimle ücretlendirileceklerdir.

Leyal Medya ile sözleşme imzalayıp bayilik hakkını kazanan firmalar ya da kişiler aşağıda belirtilen adımlarda kazanç elde edebilirler. Bayi , Öncelikle kendi pazarlama yöntemleriyle web sitesi ihtiyacı olan firma ya da kişilere ulaşması. ( Bayi talep ederse ücret karşılığı bir Web Sitesi oluşturulabilir. Bu şekilde müşterilerine demo ve referans göstermesi çok etkili olacaktır. ) Bayi , Leyal Medya’ya web site ücretin yarısını , ve müşteriye ait olacak web sitesinin içeriklerini Leyal Medya’ya gönderir. 

Web sitesinde olacak (İletişim bilgileri, hakkımızda, logo, ürün ya da hizmetlere ait görsel ve açıklamalar) Bayi, müşterinin ihtiyacını öğrendikten sonra , leyalmedya.com üzerindeki güncel paket ve demo bilgilerini esas alarak müşterisine DEMO ve PAKET seçimi yaptırır. Bayi İstediği fiyattan web sitesini müşteriye pazarlayabilir.

Leyal Medya İçerikleri ve ücretin yarısını aldıktan sonra 7 iş gününde web sitesini teslim eder. Geri kalan ücret Leyal Medya’ya verilir. Teslim ederken
e-mail bilgileri ve site panel bilgilerini de Bayiye iletir. Web Sitesi Bittikten 7 gün içinde ödeme alınmadığı taktirde web sitesi askıya alınır. 7 gün sonra da tamamen silinir. Hazırlanan web sitesinde Bayi logo ve linki eklenir. Leyal Medya sunucularında barınan web sitelerinin teknik desteği ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Let us help you get your project started.

Contact us
+44(0)20 3156
+1 866 512 0268

Start your project